loader

Hizmetlerimiz

Güvenli İletişim Altyapısı Hizmeti
Güvenli İletişim Altyapısı Hizmeti

Cep telefon görüşmeleri dahil, gelen giden tüm aramalarınız tercihinize göre dahili veya cep numarası bazında KVKK kapsamında ses kaydı yapılmaktadır. Kayıtlı ses dosyaları sadece tanımlı şifre veya çoklu şifre girişi ile dinlenebilir. Bu veriler kopyalanamaz ve aktarılamaz.

Mobil Santral Yönetim  Sistemi
Mobil Santral Yönetim Sistemi

Mobil Santralcell ile dünyanın her yerinden gelen/giden tüm çağrılar kapsamında 7/24 (internetli veya internetsiz) kesintisiz iletişim sağlanır.

Dijital Anket Bilimsel Analiz Hizmeti
Dijital Anket Bilimsel Analiz Hizmeti

Dijital anket ile işletmelerin, memnuniyet ve ölçüm anketleri toplu veya kişi bazında otomatik yapılır. Anket sonuçları bilimsel analiz yöntemleri kullanılarak detaylı raporlanır.

Anlık Çağrı Yönetim  Sistemi
Anlık Çağrı Yönetim Sistemi

Kurumu arayan cevaplanan, cevaplanmayan ve yarıda kalan tüm çağrıların bilgisine anında ulaşılır ve departman, tarih ve kullanıcı bazında, kapsamlı analiz yapılır.

SMS Hizmeti
SMS Hizmeti

SMS modülü ile ihtiyaç kapsamındaki tüm uyarı ve bilgilendirmeler anlık veya zamanlı olarak yapılır.

Çağrı Merkezi Çözümleri
Çağrı Merkezi Çözümleri

İşletmenizin çağrı analizi, görüşme detayı, ses kaydı, kurum içi iletişim ve mesajlaşma gibi tüm iş akış yönetimi kontrolü sağlanır ve raporlanır.

Web Entegrasyon Hizmeti
Web Entegrasyon Hizmeti

İşletmelerin sektörel ihtiyaçları doğrultusunda birçok program ve platform ile entegre olarak kurumun iş akışını sağlar.

Tanıtım, Bilgilendirme, Duyuru Hizmeti
Tanıtım, Bilgilendirme, Duyuru Hizmeti

İşletmenizin ihtiyaç duyduğu her türlü tanıtım, kampanya bilgilendirme ve duyurular, toplu, grup veya kişi bazında Santralcell sesli IVR ile planlanarak otomatik yapılır. Ayrıca istenilen tuşlama senaryoları (onay, talep, ret gibi) tanımlanarak sonuç raporları anlık alınır.

Ses Tanıma ve Analiz Hizmeti
Ses Tanıma ve Analiz Hizmeti

Ses Analiz Sistemi ile konuşmaların ve kilit sözcüklerin analizi, Text to Speech (TTS) / Speech to Text (STT) ile görüşme kayıtlarının yönetimi kolaylıkla sağlanır.

Numara Tahsisi
Numara Tahsisi

Kurumunuza ait, mevcut sabit/GSM hatlarınız Santralcell’e tanımlanabilir veya yeni sabit/GSM hat başvurusu yapılabilir. GSM hat talepleriniz istediğiniz operatörden yapılabilir.

Müşteriye Özel Çözümler
Müşteriye Özel Çözümler

Santral sistemi, belirlenen altyapı ve iletişim tercihleri doğrultusunda müşteriye özel yapılandırılır.

Konferans Hizmeti
Konferans Hizmeti

Kurum içinde veya dışında tüm departmanlar, konferans şeklinde toplantı veya grup görüşmelerini zaman kaybı olmadan yapılır.

Santralinizi Cebinizden Yönetin

Santralcell ’in ayrıcalıklı dünyasına hemen katılın!

Demo Talep Et