loader

Özelliklerimiz

Santralcell'in Kolaylık Sağlayan Özellikleri

Santralcell ile kullanıcılar, elektrik veya internet kesilmelerinde dahi işletme içinde veya dışında 7/24 kesintisiz iletişim sağlar.

Büyük ve orta ölçekli şirketlere bağlı tüm şubelerin tek santral üzerinden tanımlamalarının yapılmasıdır. Bu özellik ile merkez, şube ve şubeler arası tüm görüşmeler, dahili kapsamında ücretsiz olarak konuşur.

Santralcell üzerinden yapılan görüşmeler sonrası müşteriler, memnuniyet anketine yönlendirilerek yapılan görüşmenin değerlendirilmesi sağlanır. Böylece çağrıyı karşılayan personelin performansı değerlendirilir.

Santralcell sisteminde, işletmenizdeki müşteri iletişim numaraları ve müşteri bilgileri kopyalanamaz ve paylaşılamaz. Bu bilgiler KVKK kapsamında koruma altına alınır ve gelen/giden tüm bu çağrılar iletişim bilgileri paylaşılmadan yapılır.

Santralcell sistemi, rehber yapıları ile uyumludur. Rehber veya kişi listeleriniz tercih ettiğiniz cep telefonlarına güncel olarak senkron edilir. Rehberde kayıtlı kişi bilgileri otomatik olarak çıkar. Tercihlerinize göre kategori ve grup bazında dijital kişi rehberi oluşturulabilir. Rehber veya kişi listeleri telefon numaraları (görünmez) gizli olup kopyalanamaz veya aktarılamaz.

Dahili hatların arama yönleri belirlenir, bu hatlar çerçevesinde istediğiniz dahilinin ses kayıt özelliği kısıtlanabilir. Tüm dahili hatlar arasında gruplar oluşturarak çağrı engelleme özelliği kullanılabilir.

Santralcell sisteminde sabit hatlar, dahili ve cep telefonları ile yapılan tüm çağrıların ses kayıtları KVKK kapsamında alınır. Kayıtlı ses dosyaları güvenlik altında olup sadece kriptolanmış şifre ile açılır.

Cep telefonlarınıza herhangi bir uygulama yüklemeden, dahili telefonlara gelen çağrıların aynı anda cep telefonunuza da gelmesi özelliğidir. Bu özellik ile cep telefonuna gelen çağrılar aynı anda farklı dahili telefonlara aktarılır. Mobilite yönlendirme özelliğinin tarih, saat ve kişi bazında devreye girmesi ya da iptali sağlanabilir.

Rehberdeki numaralara ait ad-soyad bilgilerini hafızasına alan ve filtreleme yapabilen bir modüldür. Bu modül ile müşteri hitapla karşılanır.

İşletmenizin ihtiyaç duyduğu her türlü tanıtım, kampanya bilgilendirme ve duyurularınız, toplu, grup veya kişi bazında Santralcell sesli IVR ile planlanarak otomatik yapılır. Ayrıca istenilen tuşlama senaryoları (onay, talep, ret gibi) tanımlanarak anlık sonuç raporları alınır.

Santralcell ile herhangi bir şahsi cep telefonundan müşteri aranmak istenildiğinde cep numarası paylaşılmadan santral numarası üzerinden görüşme sağlanır.

Bir programa ihtiyaç duyulmadan web üzerinden iletişim özelliğidir. Tüm aramalar web üzerinden yapılarak iletişim sağlanır.

İşletmenizin memnuniyet ve ölçüm anketleri toplu veya kişi bazında Santralcell ile otomatik yapılır. Anket sonuçları bilimsel analiz yöntemleri kullanılarak detaylı raporlanır.

Bu özellik ile yönlendirilmiş veya transfer edilmiş aramalarda, arayan numara, aranan telefonda gösterilir.

Santralcell Çağrı Merkezi dahilinde mesai içi-dışı, öğle molası ve resmi tatiller de çeşitli karşılama anonsları oluşturabilir, bu değişiklikleri kendiniz yapabilir ya da destek ekibimizden yardım alabilirsiniz.

Santralcell müşteri destek sistemi ile işletmeye gelen tüm şikayet, öneri ve talepler online kayıt altına alınarak, müşteri beklentileri kurum tarafından zamanında yönetilir.

İletişim altyapınız için tercihinize göre masa telefonu, telsiz telefon, webphone, Softpfone, mobil uygulama üzerinden görüşme sağlayabilir veya sadece tercihinizi seçebilirsiniz.

Çalışma tarihlerine göre önceden Resmi Tatil ayarları düzenlenebilir.

Santralcell sisteminde, işletmenizdeki tüm personel için (kişisel yetki bazında) ayrı ayrı direkt hat tanımlanabilir. Personel, bu hatlar üzerinden işletme içinde/dışında, gelen/giden tüm çağrıları yönetebilir. Bu özellik ile personelin işten ayrılma durumunda müşteri iletişiminde kesinti yaşanmaz.

İstediğiniz kadar sabit hat ve GSM hattı tanımlanır.

Kullanıcılar gelen harici ve dahili çağrı zil seslerini tercihlerine göre farklı zil sesleri olarak tanımlayabilir.

Santralcell ile belirtilen tarih aralığında seçilen kriterlere göre gelen/giden tüm çağrı detayları raporlanır. Bu rapor detayları (CDR) excel olarak alınabilir. İstenildiğinde çağrılara ait ses kayıtları dinlenebilir veya kaydedilebilir.

Cevaplanan, cevaplanmayan ve yarıda kalan tüm çağrıların konuşma süreleri Santralcell üzerinden raporlanır. Ayrıca bekleme süreleri de anlık olarak takip edilir.

Yetkisi bulunan dahililer, aradığı dahili numaranın telefonunu açmasını beklemeden direkt görüşme başlatabilir.

Bu özellik ile santralinizi arayan kişilere veya belirlediğiniz numaralara “adres ve şirket bilgisi” sms olarak otomatik gönderilir

Müşteriyle yapılan görüşmede, yetkili kişinin yalnızca müşteri temsilcisinin duyacağı şekilde bilgi aktarması durumudur.

Elektrik ya da internetin kesilmesi durumunda, gelen çağrılar önceden tanımlanmış olan GSM numaralarına otomatik olarak yönlendirilir.

Santralcell Ses Kayıt Analiz Sistemi ile belirlediğiniz anahtar kelimelerin geçtiği konuşmalar analiz edilerek tarafınıza raporlanır. Telefon çağrı ses kayıtları veya toplantı ses kayıtları, yazı metnine veya yazı metinleri sese dönüştürülebilir. (Text to Speech/ Speech to Text)

Tarih ve saati belirlenen tüm aramaların otomatik olarak başlatılmasıdır.

Başka bir dahilinin telefonu çalarken, bu arama ön kod ile kendi dahilinize yönlendirilerek yanıtlanabilir.

Santralcell sisteminde, arandığınız halde cevaplanmayan veya size ulaşamayan tüm çağrılar, kaçan çağrı olarak raporlanır ve tarafınıza mail olarak anında gönderilir.

Çalışma saatlerinizin dışında ya da müşteri temsilciniz meşgulse, arayanlar otomatik arama listenize kaydedilir ve müşteri temsilcisi uygun olduğunda otomatik olarak numara aranır. Bu özellik ile müşteri aramalarının en hızlı şekilde yapılması sağlanır.

Santrali arayan müşterilere, aradıkları departmanlara bağlanana kadar bekleme müziği dinletilebilir. Şirkete ait olan jingle ve kampanyaların anonsu bekleme müziği olarak kullanabilir

Müşterinin geri dönmesi durumunda cevapsız aramaları arayan dahili telefona aktarma özelliğidir. Müşteri temsilciniz herhangi bir numaraya ulaşamadığında bu numara saklanır. Santralcell, aranan numaranın geri dönmesi durumunda akıllı hafıza özelliği ile müşteriyi otomatik olarak arayan temsilciye aktarır.

Gelen çağrıları belirlenen yönlendirme stratejilerine göre dağıtır.

İşletmeyi arayan kişilerin ilgili departmanlara ulaşamaması durumda, Santralcell’in telesekreter kaydı özelliği sayesinde sesli not bırakabilir, bırakılan bu kayıtlar ise departmandaki ilgili kişinin tanımlı e-posta adresine anında gönderilir.

İşletmeler ihtiyaç kapsamında, tüm duyuru ve bilgilendirme mesajlarını anlık veya tarih planlaması ile toplu, grup veya kişi bazında gönderir. Bununla birlikte gelen/giden tüm çağrı numaralarına otomatik olarak bilgilendirme metinlerini ya da konum bilgisini SMS olarak iletir.

Santralcell’de belirlenen dahililerin meşgul olma durumları ve çağrı sırasında bekleyen aramaların durumları, web ara yüzünden ve mobil uygulama üzerinden anlık olarak izlenebilir.

Santralcell’e aynı anda gelen tüm çağrılar herhangi bir ek donanıma ihtiyaç duymadan karşılanabilir. Ayrıca GSM hatlar, 0850, 0212, 0312 v.b. alan kodlu numaralar üzerinden sınırsız çağrı yapabilir ve alınabilir.

Başta müşteri ilişkileri yönetimi (CRM) olmak üzere muhasebe, finans gibi işletmenizin kullandığı tüm yönetim programları ile Santralcell entegrasyonu sorunsuz sağlanır.

Bu özellik sayesinde müşteri temsilcilerinin mola süreleri ve mola sebepleri yönetilir ve raporlanır.

Faks cihazına ihtiyaç duymadan, fakslarınız tanımlı e-posta adreslerinize gönderilir. Mobil uygulama ve web ara yüzünden gelen fakslar görüntülenebilir ve gönderim sağlanabilir.

Sistem üzerinden tanımlı kişiler ve gruplar ile anlık konferans görüşmesi zaman kaybı olmadan yapılır.

Santralcell’in anlık mesaj ve iletişim modülü ile kullanıcılar, sesli ve yazılı olarak iletişim kurabilir. İşletmeler, ihtiyaçlarına göre grupları oluşturur ve yönetir.

Santralinizi Cebinizden Yönetin

Santralcell ’in ayrıcalıklı dünyasına hemen katılın!

Demo Talep Et